lip 24 2022

2. W poniedziałek – święto św. Jakuba apostoła i wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących. O godz. 18.00 będzie dodatkowa Msza św. Po niej pobłogosławimy pojazdy i kierowców. Składka zebrana z tej okazji będzie przeznaczona na wsparcie misjonarzy i zakup dla nich środków transportu, którą prowadzi NIVA Polska – organizacja, zajmująca się zakupem środków transportu dla misjonarzy: samochodów, łodzi, motocykli, rowerów, traktorów, silników do łodzi a nawet koni. Szczegóły na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej tej organizacji. Zwyczajem lat poprzednich będzie można ustawić samochody wokół kościoła.
  3. We wtorek – wspomnienie świętych Joachima i Anny, rodziców NMP
  4. W piątek – wspomnienie świętej Marty, Marii i Łazarza.
  5. Młodzież, która w tym roku przyjęła sakrament bierzmowania zachęcam, aby uzupełniła indeksy szkolne wpisem potwierdzającym przyjęcie tego sakramentu. Można przychodzić do kalncelarii parafialnej w wyznaczonych godzinach.