wrz 04 2022

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W czwartek święto Narodzenia NMP. Po Mszy świętej pobłogosławimy nasiona przeznaczone na siew.
  3. W tym tygodniu przypada II piątek miesiąca. O godz. 17.20 wypominki roczne, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.
  4. W piątki po Mszy św. wieczornej w salce przy kościele są spotkania KSM-u. Młodzież chcącą pogłębić i umocnić swoją wiarę, znaleźć wskazówki do rozwoju duchowego zapraszamy na spotkania.
  5. Scholę parafialną zapraszam na spotkanie z s. Reginą w przyszłą niedzielę na godz. 8.30 do salki przy kościele.
  6. W sobotę 10 września jest planowana pielgrzymka parafialna do Czernej i Tyńca. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz. 7.00 spod kościoła, powrót w godzinach wieczornych. Koszt 40 zł.