13 2024

1 Dziś XXIV Dzień Papieski pod hasłem: „Święty Jan Paweł II. Ewangelia Starości i cierpienia.” Po każdej Mszy św. Będzie kwesta do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną i niezamożną młodzież z małych miasteczek i wsi.

2 Nabożeństwa różańcowe w tygodniu o godz. 17.00 i w niedzielę o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

3 W tym tygodniu:

– we wtorek – wspomnienie św. Teresy z Avila, dziewicy i doktora Kościoła,

– w środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,

– w czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika,

– w piątek – święto św. Łukasza ewangelisty.

4 Spotkanie rodziców odpowiedzialnych dzieci przygotowujących się do I komunii św. z kl. III będzie we wtorek po Mszy św. wieczornej.

5 Spotkanie grupy biblijnej będzie w środę po Mszy św. wieczornej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych Pismem św.

6 W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00 do nabożeństwa różańcowego.

7 W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Radę Parafialną.

8 Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przyjmujemy wypominki jednorazowe, które będą odczytane na cmentarzu i w ciągu listopada w czasie różańca i roczne, które są czytane w II piątek każdego miesiąca. Po wypominkach rocznych jest Msza św. w intencji wypominanych. Na kartkach należy zaznaczyć czy są to wypominki roczne czy jednorazowe.