20 2024

UROCZYSTOŚĆ ŚW. JANA KANTEGO PATRONA ARCHIDIECEZJI KRAKOWSKIEJ

1 W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencji misji i misjonarzy.

2 Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W tygodniu o godz. 17.00, a w niedzielę o 16.00.

3 W poniedziałek siostry Felicjanki zapraszają do kaplicy w klasztorku w Stróży na modlitwę wynagradzającą za grzechy i niewierność wobec Bożej miłości. Modlitwa będzie od 19.00 do 20.00. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

4 W tym tygodniu we wtorek – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża,

5 W środę po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy ks. proboszcza.

6 W piątek po Mszy św. wieczornej kolejna Katecheza dla dorosłych.

7 Dziś po wieczornej Mszy św. spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.

8 Na Fundację Działo Nowego Tysiąclecia w ubiegłą niedzielę zebrano 2210 zł. Pieniądze przekazano na konto fundacji. Bóg zapłać za ofiary.

9 Można składać wypominki roczne i jednorazowe w zakrystii i w kancelarii parafialnej.