lis 20 2022

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po Mszy św. o godz. 11.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia się Sercu Jezusowemu.
  2. Na ofiarę do puszek w Świtowy Dzień Ubogich w zeszłym tygodniu zebrano 2593,60. Bóg zapłać za ofiary. Zgodnie z zarządzeniem naszego metropolity połowę tej sumy przesłano do kurii na organizację dni ubogich w Krakowie, a druga połowa została w parafii do wykorzystania na miejscu.
  3. Spotkanie dla bierzmowanych z grupy, którą prowadzi siostra będzie w poniedziałek o godz. 17.00.
  5. W poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania NMP,
  6. We wtorek – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy,
  7. W czwartek – wspomnienie świętych męczenników: Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i towarzyszy.
  8. W środę po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie na plebanię zelatorów Róż Różańcowych.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

Zarząd OSP Stróża informuje, że w dniu 27.11.2022 o godz. 9.00 w budynku OSP Stróża odbędzie się zebranie statutowe. Celem zebrania są sprawy bieżące. Wszystkie druhny i druhów zapraszamy. Zarząd OSP.