maj 24 2026

Ogłoszenia parafialne

  • 04:00

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1 W dzisiejszą niedzielę Zesłania Ducha Świętego dzieci z naszej parafii przeżywają rocznicę I komunii.

2 W tym tygodniu:

– w poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła

– we wtorek – wspomnienie św. Filipa Nereusza,

– w czwartek – święto Jezus Chrystusa Najwyższego Kapłana,

– w piątek – wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

3 Próby przed I komunią świętą będą w poniedziałek i w środę o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci, rodziców i najbliższych będzie w sobotę od godz. 9.00. Rozpocznie się odnowieniem przyrzeczeń z chrztu świętego dlatego proszę, aby dzieci przyniosły gromnice z chrztu świętego. Uroczystość I komunii św. w najbliższą niedzielę o godz. 11.00.

4 Spotkanie Braterstwa Chorych we wtorek o godz. 9.00 w Strażnicy OSP w Stróży.

5 W niedzielę 31 maja rozpocznie się Renowacja Misji Świętych. Program jest w gablocie parafialnej i na stronie internetowej naszej parafii. Zachęcamy do uczestniczenia w tym wydarzeniu. Troska o umocnienie i pogłębienie wiary jest obowiązkiem każdego katolika, a rekolekcje parafialne są jednym ze sposobów realizacji tej powinności.

6 Zbliża się procesja Bożego Ciała. W tym roku pójdziemy na rolę Mała Gromada.

Ogłoszenie społeczne

Drodzy Mieszkańcy, a przede wszystkim Kochane Dzieci!

Już 31 maja zapraszamy Was na Gminny Dzień Dziecka w Parku nad Rabą w Pcimiu. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, podczas której nie zabraknie wielu wyjątkowych atrakcji. Czekają na Was dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, występy artystyczne, animacje, sportowe wydarzenia i pyszne jedzenie. Start imprezy o godz. 15.30. Więcej informacji na facebooku i stronie internetowej Gminy Pcim. Do zobaczenia.