gru 15 2019

3 Niedziela Adwentu

1. W adwencie zapraszamy na roraty, które są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.00. Przez cały adwent jest też odprawiana Msza św. poranna.
  2. W środę 18 grudnia w naszej parafii będzie spowiedź przedświąteczna. Będziemy spowiadać wraz z zaproszonymi księżmi od 8.00 do 12.00 i po południu od 14.00 do 17.00. Półgodzinne przerwy w spowiedzi będą o godz. 10.00 i 15.30.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. Przypominamy, że w środy, piątki i w soboty przed wieczornymi Mszami jest półgodzinna adoracja. Zapraszamy do modlitwy.
  4. Przedświąteczna wizyta u chorych będzie w piątek (od strony Trzebuni) od godziny 9.00 i w sobotę (od Małej Gromady) od godziny 10.00. Tradycyjnie nie będzie odwiedzin chorych w styczniu ze względu na wizytę duszpasterską.
  5. U sióstr Można nabyć opłatki na stół wigilijny. Są także świece Caritasu w cenie 6 zł. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na akcję Wigilijne Dzieło pomocy Dzieciom.
  6. Rodzice Emilki Skrzeczek z Trzebuni składają podziękowanie za złożone ofiary do puszek przeznaczone na rehabilitację dziecka. Zebrano 5571 zł, 50 gr i 5 euro. Bóg zapłać za dobre serce.
  7. Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie i Rodzice Szkoły Podstawowej nr 3 w Stróży zapraszają wszystkich mieszkańców Stróży na szkolny kiermasz świąteczny w dniach 17-19 grudnia w budynku szkoły. Zachęcamy do zakupu pięknych bombek, stroików i innych ozdób świątecznych wykonanych własnoręcznie przez uczniów, nauczycieli i rodziców. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na potrzeby dzieci uczęszczających do naszej szkoły.