lut 05 2023

1. Dziś z racji I niedzieli miesiąca po każdej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W sobotę we wspomnienie NMP z Lourdes przypada kolejny Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza św. dla chorych i w ich intencji będzie w piątek o godz. 11.00.
  3. W piątek o godz. 16.20 wypominki roczne i po nich Msza św. w intencji wypominanych.
  4. Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy przyjęli mnie w swoich domach i tym, którzy zechcieli się ze mną spotkać, za życzliwość i wspólne rozmowy. Dziękuję również za ofiary złożone przy tej okazji. Część z nich zostanie przekazana do kurii na cele diecezjalne, na Uniwersytet Papieski oraz wsparcie starszych kapłanów – utrzymanie domu księży emerytów i księży chorych. Pan organista prosił, aby w jego imieniu również podziękować za złożone mu ofiary. Bóg zapłać.
  5. Parafia św. Stanisława BM w Krzczonowie organizuje 8 dniową pielgrzymkę lotniczą do Grecji w dniach od 23 do 30 maja 2023r. Koszt 4190 zł. Wylot z Krakowa. Więcej informacji i możliwość zapisu u księży w Krzczonowie bądź pod numerem telefonu 12 274 71 56