lut 12 2023

1. Zapewne prawie wszyscy widzieli wstrząsające zdjęcia z miejsca trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji. Świat spieszy z pomocą poszkodowanym. Również Caritas włącza się w tę pomoc. Dziś po każdej Mszy św. będzie zbiórka do puszek na pomoc dla tych, którzy ucierpieli w tym katakliźmie.
  2. We wtorek święto świętych Cyryla Mnicha i Metodego biskupa, patronów Europy.
  3. 14 dnia miesiąca we wtorek będziemy również modlić się w czasie Mszy św. w intencji naszej ojczyzny zgodnie z zaleceniami naszego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego.
  4. W trzeci piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 do wieczornej Mszy św.
  5. W przyszłą niedzielę rozpocznie się nabożeństwo 40-godzinne poprzedzające Wielki Post. Wystawienie Najświętszego Sakramentu w niedzielę rozpocznie się po Mszy św. o godz. 11.00 i potrwa do 16.00. Szczegóły podamy w przyszłą niedzielę.
  6. Bardzo serdecznie dziękuję strażakom, którzy wczoraj wycięli drzewa wokół kościoła. Zrobili to fachowo, szybko, posprzątali po całej pracy. Bóg zapłać.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

Zarząd OSP w Stróży informuje, że w dniu 25.02.2023 (sobota) o godz. 17.00 odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze. Wszystkie druhny i druhów zapraszamy w mundurach. Zarząd OSP Stróża.