gru 29 2019

Niedziela Świętej Rodziny

• W środę – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, Nowy Rok. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  • W czwartek – wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu biskupów i doktorów Kościoła
  1. We wtorek ostatni dzień Starego Roku. O godzinie 16.00 nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne i Msza św.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec dla Róż Różańcowych od godz. 16.30.
  4. Kolęda w tym tygodniu:
  • 30 grudnia w poniedziałek od godz. 9.00 role: Jamrozówka, Mleczkowo i Wierciakowo
  • 2 stycznia w czwartek od godz. 9.00: Słowikówka, Domy w Zawalu, do państwa Żądłów, Totowo
  • 3 stycznia w piątek od godz. 9.00 role: Witkówka, Swachtowo, do państwa Loch, Klubowo, do państwa Koteckich i Łopatów, Wątorowo
  • 4 stycznia w sobotę od godz. 9.00 role: Moskalowo, Marytowo, do państwa Dziadkowców, Muniaków, Domy pod Górą, Zakończenie u pana Jana Wątora
  • 7 stycznia wtorek od godz. 10.00 role: Kowalowo, Mętelowo, Spyrowo.
  1. Dyrektor, Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Stróży serdecznie zapraszają mieszkańców naszej gminy i sympatyków szkoły na jasełka w wykonaniu uczniów szkoły i dzieci z przedszkola, połączone ze wspólnym kolędowaniem 3 stycznia o godz. 17.00 na Sali gimnastycznej w szkole.