mar 26 2023

5 Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym dziś o godz. 15.00. Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 16.00 dla dzieci, po Mszy św. wieczornej i o godz. 19.00.
  2. W tym tygodniu będą odwiedziny chorych. W czwartek od Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek jak zwykle o godz. 9.00.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca o godz. 16.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Palmowa. Rozpocznie się Wielki Tydzień. Na sumie o godz. 11.00 poświęcimy palmy i będzie procesja wokół kościoła. Po sumie konkurs palm w dwóch kategoriach: na najwyższą i na najładniejszą palmę. Palmy muszą być zrobione samodzielne i nie zawierać elementów takich jak np. sztuczne kwiaty. Patronami konkursu są Gmina Pcim, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Stróży.
  5. Zbliżają się święta Wielkanocne. Bardzo proszę o zrobienie porządków na cmentarzu koło grobów swoich najbliższych ponieważ niedawne wiatry postrącały z nagrobków i porozbijały wiele zniczy.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE:

Zarząd OSP informuje, że dnia 2.04.2023 o godz. 9.00 w budynku OSP w Stróży odbędzie się zebranie statutowe. Cel zebrania – sprawy statutowe. Wszystkie druhny i druhów zapraszamy. Zarząd OSP Stróża.