kw. 16 2023

Niedziela Miłosierdzia Bożego

1. Dziś święto Miłosierdzia Bożego. Centralne uroczystości tego święta odbywają się w Krakowie – Łagiewnikach w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.
  2. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy prowadzonej przez ks. proboszcza.
  3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Od godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która potrwa do godz. 18.00.
  4. Po Mszy św. w piątek będzie spotkanie dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. i ich rodziców.
  5. Dzieci, które uczęszczały na Drogi Krzyżowe w Wielkim Poście i zbierały obrazki proszone są, aby w przyszłą niedzielę przyniosły plansze z naklejonymi stacjami Drogi Krzyżowej. Plansze muszą być podpisane.