maj 14 2023

6 Niedziela Wielkanocna

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są w niedziele o godz. 16.30, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej. Zachęcamy też do modlitwy przy kapliczkach naszej parafii. Przez wstawiennictwo Matki Bożej módlmy się w intencjach o pokój na świecie, za naszą ojczyznę, za dzieci i młodzież, za rodziny naszej parafii, chorych i o nawrócenie dla tych, którzy odeszli od Boga.
  2. W poniedziałek, wtorek i w środę przypadają dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. W te dni po Mszach św. wieczornych będą procesje błagalne w tej intencji.
  3. W poniedziałek i w środę o godz. 16.30 będą próby dla dzieci przygotowujących się do I komunii świętej.
  4. We wtorek święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, jednego z głównych patronów Polski.
  5. W środę po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie dla rodziców dzieci, które w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będą przeżywały rocznicę I komunii św. W czwartek o godz. 16.30 będzie próba dla dzieci przed rocznicą I komunii św. Proszę, aby dzieci jeśli jest taka potrzeba wyspowiadały się w tym tygodniu. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą świętą.
  6. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Od godz. 15.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja, która potrwa do wieczornej Mszy św.
  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na pomoc w organizacji majówki dzieci w Krzeczowie. Zebrano 453 zł 50 gr. Pieniądze zostały przekazane organizatorom wydarzenia.