lip 16 2023

1 W tym Tygodniu:

– we wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera

– w czwartek – wspomnienie bł. Czesława, prezbitera. To dzień imienin ks. Czesława. Ks. Solenizantowi składamy życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia, siły i radości płynącej z wiary.

– w sobotę – święto św. Marii Magdaleny

2 W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja. Zapraszamy do modlitwy.

3 Parafia w Trzebuni organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach od 3 do 7 sierpnia. Koszt pielgrzymki wynosi 900 zł. Cena obejmuje ubezpieczenie i pobyt. Informacje i zgłoszenia pod numerami telefonów: 502 418 056 lub 12 273 45 26 u ks. Kazimierza Czubata. Wyjazd z Trzebuni 3 sierpnia o godz. 3.30.

4 W Ludźmierzu w dniach od 22 do 25 sierpnia odbędzie się CAMP BACK – festiwal dla młodzieży w wieku od 16 do 25 lat. Informacje na plakacie przed kościołem i na stronie internetowej.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

Firma KLGS z Pcimia w związku z rozbudową zakładu zatrudni osoby na stanowiskach: pakowacz/pakowaczka, elektromechanik, operator frezarek CNC, ustawiacz numerycznych wtryskarek. Istnieje możliwość zdobycia potrzebnych kwalifikacji. Szczegóły na ulotkach przy wejściu do kościoła.