lip 30 2023

1 Przed nami sierpień miesiąc trzeźwości i modlitwy o trzeźwość. W naszych modlitwach nie zapomnijmy o tej ważnej i bolesnej sprawie, która rani i niszczy tak wielu ludzi również i w naszej parafii.

2 Kalendarz liturgiczny:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera,

– we wtorek – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła,

– w piątek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera.

3 Wizyty u chorych w czwartek od strony Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni, początek o godz. 9.00.

4 W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00 i pół godziny przed każdą Mszą św.

5 W I sobotę miesiąca spotkanie Róż Różańcowych o godz. 17.00.

6 Bóg zapłać za ofiary złożone przy okazji błogosławienia pojazdów. Zebrano 1150,50 zł. Pieniądze zostały przekazane na konto NIVA Polska z przeznaczeniem na zakup środków transportu dla misji.

7 Planujemy parafialną pielgrzymkę autokarową do Markowej do Muzeum rodziny Ulmów i do Leżajska. Termin pielgrzymki: sobota 26 sierpnia. Koszt nie powinien przekroczyć 70 zł  i zależy od ilości zgłoszonych osób. Zapisy do 13 sierpnia.

8 W sobotę w Parafii Matki Bożej Śnieżnej w Tokarni będzie odpust parafialny. Sumie odpustowej o godz. 11.00 przewodniczyć będzie abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski. W  godzinach popołudniowych odbędzie się VII Charytatywny Parafialny Piknik Rodzinny, którego celem będzie pozyskanie środków na pomoc dzieciom niepełnosprawnym w ich leczeniu, rehabilitacji oraz w sfinansowaniu wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne. Atrakcją wieczoru będzie koncert Magdy Steczkowskiej o godz. 20.00. Nagrodą główną w loterii fantowej jest skuter elektryczny Barton Evivo o mocy 1200 W. Wśród nagród są m.in. lot widokowy samolotem nad Tatrami, Pieninami i zamkiem w Niedzicy, gazowy grill ogrodowy,  rower górski, hulajnoga elektryczna. Będą dmuchane zamki, alpaki, ścianka wspinaczkowa, gry i zabawy dla dzieci.