sie 27 2023

1 W tym tygodniu:

– w poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

– we wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

2 Wizyty u chorych w czwartek od strony Małej Gromady i w piątek od strony Trzebunki. Początek o godz. 9.00.

3 W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00 do wieczornej Mszy św. Ponadto spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św. Zachęcamy do spowiedzi dzieci i młodzież przez rozpoczęciem Nowego Roku Szkolnego.

4 w I sobotę spotkanie Róż Różańcowych wyjątkowo o godz. 17.15.

5 Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego będzie 4 września w poniedziałek.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Wójt naszej Gminy Pan Piotr Hajduk zaprasza dzieci wraz z rodzicami na Dzień Otwarty Przedszkola Samorządowego w Stróży dnia 1 września w godzinach od 13.00 do 15.00. Będzie to doskonała okazja do odwiedzenia nowego budynku przedszkola, obejrzenia wnętrz i nowego wyposażenia, a także porozmawiania z kadrą pedagogiczną.