wrz 03 2023

1 Dziś pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

2 Msza św. na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego będzie jutro o godz. 8.00. Zapraszam Dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców.

3 W II piątek miesiąca o godz. 17.20 będą wypominki roczne, a po nich Msza św. w intencji wypominanych.

4 Również w piątek po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, które będzie 1 października br.

5 Od września br. chrzty w naszej parafii będą nie tylko w II niedzielę miesiąca, ale i w IV niedzielę każdego miesiąca. Katecheza przedchrzcielna w środę przed II niedzielą miesiąca.

6 W niedzielę 17 września będzie spotkanie Rady Parafialnej przed wizytacją w naszej parafii.

7 Dziś i przez cały tydzień trwają Uroczystości Odpustowe w parafii Narodzenia NMP w Myślenicach. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

8 Trwa nabór do Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Krakowskiej w Krakowie przy ul. Podzamcze 8. Kandydaci rozeznający w sobie powołanie do kapłaństwa winni się zgłosić do 8 września br. i przedstawić wymagane dokumenty. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej seminarium-krakow.pl w zakładce Rekrutacja.