wrz 10 2023

1 W dzisiejszą niedzielę rozpoczyna się XIII Tydzień Wychowania. W naszych modlitwach pamiętajmy o tych, którzy wychowują nowe pokolenia Polaków i módlmy się za młodych ludzi, aby w swoim życiu odkrywali drogi prawdy, mądrości i miłości.

2 W tym tygodniu:

– w środę – wspomnienie św. Jana Chryzostoma biskupa i doktora Kościoła

– w czwartek – święto Podwyższenia Krzyża Świętego

– w piątek – wspomnienie NMP Bolesnej

– w sobotę – wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa

3 Zebranie dla rodziców młodzieży, która ma przystąpić do sakramentu bierzmowania będzie w wtorek o godz. 19.00.

4 W III piątek miesiąca od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

5 Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w piątek po Mszy św. wieczornej.

6 Od nowego roku szkolnego następuje zmiana pracy kancelarii parafialnej. Kancelaria będzie otwarta w poniedziałek od 8.00 do 9.00, we wtorek od 18.00 do 19.00 i w środę od 16.00 do 17.00.

7 W przyszłą niedzielę 17 września Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegóły na plakacie przed kościołem.

8 Również w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.