wrz 17 2023

1 Dziś w Kalwarii Zebrzydowskiej Pielgrzymka rodzin do Matki Bożej Kalwaryjskiej. Módlmy się w intencji naszych rodzin i wszystkich rodzin, bo przyszło nam żyć w czasach, w których współczesne ideologie negują małżeństwo, rodzinę i chrześcijańskie zasady, które dał nam Bóg.

2 W tym tygodniu:

– w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski, a także patrona dzieci i młodzieży.

– w środę – wspomnienie świętych męczenników koreańskich Andrzeja Kim Taeong, prezbitera, Pawła Chong Hasang i towarzyszy,

– w czwartek – święto świętego Mateusza apostoła i ewangelisty,

– w sobotę – wspomnienie O. Pio z Petrelciny, prezbitera.

3 W piątek po Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.

4 Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie Rady Duszpasterskiej naszej parafii na plebanię.

5 W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie składka do puszek na duszpasterstwo młodzieży naszej archidiecezji.