22 2023

1 Dziś Uroczystość św. Jana Pawła II. Z tej okazji przed kościołem można oglądnąć wystawę poświęconą historii Polski i osobie Jana Pawła II. Również dziś rozpoczynamy w Kościele tydzień misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy o misjonarzach, również z naszej parafii i o wielkim dziele misyjnym, do którego Kościół został wezwany przez samego Jezusa.

2 Z tej też okazji po Mszy św. wieczornej będzie koncert pt. „Rosarium Meum – Różaniec mój” w wykonaniu zespołu Nero Lim. Serdecznie dziękujemy wójtowi naszej Gminy panu Piotrowi Hajdukowi za zorganizowane tych wydarzeń.

3 Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w niedziele o godz. 16.00 i w tygodniu o godz. 17.00.

4 Dziś po koncercie będzie spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.

5 W sobotę  święto świętych apostołów Szymona i Judy.

6 Zachęcamy do przystąpienia do sakramentu pokuty przed Uroczystością Wszystkich Świętych. Spowiadamy pół godziny przed każdą Mszą św.

7 Bóg zapłać za ofiary złożone do puszek w Dzień Papieski na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zebrano 2610 zł 50 gr. Pieniądze zostaną przekazane na konto fundacji.