gru 17 2023

3 Niedziela Adwentu

1 Przed nami ostatni tydzień adwentu. W gorączce przygotowań do Bożego Narodzenia nie zapomnijmy o Bogu na którego narodzenie się przygotowujemy. Zapraszamy na roraty, w naszej parafii odprawiane od poniedziałku do soboty o godz. 17.00.

2 Spowiedź w naszej parafii będzie w sobotę od godz. 8.00 do 10.00 i od 10.30 do 12.00 przed południem, a po południu od godz. 15.00 do 16.00. Spowiadamy też przed Mszami św. ale w czwartek i w piątek może być problem ze spowiedzią w naszej parafii, bo jedziemy spowiadać do innych parafii, aby stamtąd przyjechali księża do nas.

3 Wigilia w tym roku przypada w niedzielę. Z tej racji w najbliższą niedzielę nie będzie popołudniowej Mszy św. o godz. 16.00. Wieczerza wigilijna ma charakter religijny. Niech nie zabraknie na niej wspólnej modlitwy, czytania Pisma św. o narodzeniu Chrystusa, łamania się opłatkiem i śpiewu kolęd.

4 O północy będzie tradycyjna Pasterka. Składka z Pasterki przeznaczona jest na fundusz ochrony życia SOS, a więc na utrzymanie 2 domów samotnych matek w naszej diecezji i okna życia.

5 Msze św. w Boże Narodzenie i w Święto św. Szczepana jak w każdą niedzielę.

6 Wizyta duszpasterska – kolęda rozpocznie się w czwartek 28 grudnia. Plan zostanie podany w święto św. Szczepana.