mar 03 2024

3 Niedziela Wielkiego Postu

1 Wczoraj rozpoczęły się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Prowadzi je ks. Paweł Dobroszek ze Zgromadzenia Księży Misjonarzy. Plan rekolekcji w gablocie przed kościołem, na stronie internetowej naszej parafii i na kartkach na stoliku z gazetami.

2 Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00 i Drogi Krzyżowe w piątek o godz. 16.00 dla dzieci, po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00.

3 W poniedziałek święto św. Kazimierza patrona naszej archidiecezji.

4 W tym tygodniu wypada II piątek miesiąca. Msza św. w intencji wypominanych w rocznych wypominkach będzie o godz. 17.00, ale samych wypominków nie będzie z powodu Drogi Krzyżowej. Wypominki będą w sobotę o godz. 16.20.

5 W środę składka będzie przeznaczona na cele rekolekcji.

6 Przy wejściu do kościoła można nabyć baranki Caritasu. Dochód z ich sprzedaży jest przeznaczony na działalność tej kościelnej organizacji dobroczynnej. Cena baranka 8 zł.