kw. 01 2024

Poniedziałek Wielkanocny

1 Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do przeżycia Uroczystości Triduum Paschalnego  i Niedzieli Wielkanocnej: osobom, które przygotowały grób i ciemnicę, zatroszczyły się o porządek kościoła, siostrze zakrystiance, służbie liturgicznej, scholii, panu organiście, strażakom, wszystkim którzy tak licznie uczestniczyli w Triduum paschalnym, nieśli feretrony i sztandary. Bóg zapłać.

2 Wizyty u chorych w czwartek od strony Małej Gromady i w piątek od strony Trzebunki. Początek o godz. 10.00.

3 W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. i w piątek od 17.00 do 18.00.

4 W piątek z racji oktawy Zmartwychwstania nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5 W I sobotę miesiąca spotkanie Róż Różańcowych o godz. 17.00.

6 Przypominam, że Msze św. popołudniowe po Wielkanocy w niedzielą są o godz. 17.00, a w tygodniu o godz. 18.00. Zmieni się też popołudniowy czas pracy kancelarii parafialnej we wtorek będzie w godzinach od 19.00 do 20.00, a w środę od 16.00 do 17.00.

7 W przyszły poniedziałek będzie spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy s. Reginy.