kw. 07 2024

2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

1 Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

2 Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, przeniesiona z 25 marca ze względu na Wielki Tydzień. Ta uroczystość jest obchodzona w Kościele Katolickim jako Dzień Świętości Życia. Msze św. będą o 7.00 i o 18.00 z możliwością podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Deklaracje są na stoliku przy wejściu do kościoła.

3 Dziś i jutro w Myślenicach w parafii Narodzenia NMP są Uroczystości związane z nawiedzeniem relikwii Rodziny Ulmów. Na jutro na godz. 9.00 są zaproszone parafie naszego dekanatu na Mszę św. w czasie, której będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Został zamówiony autobus, który podwiezie nas do Myślenic. Odjedzie on o godz. 8.00 spod kościoła. Bardzo proszę chętnych do zapisywania się na ten wyjazd. Jest możliwość, że autobus przejedzie przez Stróżę i z przystanków pozbiera chętnych, ale trzeba się w tym celu zapisać na listę. Zapisy w zakrystii.

4 W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania z grupy s. Reginy.

5 W piątek o godz. 17.20 będzie różaniec z  wypominkami rocznymi. Msza św. w intencji wypominanych będzie za tydzień w piątek.

6 W zeszłym tygodniu był pogrzeb śp. Anny Zegiel. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….