kw. 14 2024

3 Niedziela Wielkanocna

1 Dziś rozpoczyna się w Kościele Katolickim Tydzień Biblijny. W ten sposób Kościół chce nam zwrócić uwagę na to jak istotne jest słowo Boże w życiu każdego chrześcijanina i przypomina, że w oparciu o nie powinniśmy budować swoją religijność.

2 Spotkanie Braterstwa Chorych będzie w środę o godz. 9.00 w budynku Usług Socjalnych koło szkoły podstawowej nr 1.  Zapraszamy na to spotkanie osoby starsze, zmagające się z chorobami lub niepełnosprawnością.

3 W środę na Mszę św. wieczorną zapraszam dzieci przygotowujące się do I komunii św. wraz z rodzicami, zostaną dla nich poświęcone książeczki. Po Mszy będzie spotkanie z rodzicami dzieci komunijnych.

4 W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Od godz. 15.00 do wieczornej Mszy św. będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

5 W ostatnim tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: śp. Wiesław Róg, którego pogrzeb odbył się w Lubniu i śp. Irena Nidecka, której pogrzeb będzie we wtorek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…