cze 23 2024

1 Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w niedziele o godz. 17.00 i w tygodniu o godz. 18.00.

2 W tym tygodniu:

– w poniedziałek – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,

– w piątek – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika,

– w sobotę – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w ten dzień będą o godz. 7.00, 9.00 i 18.00.

3 W środę będzie wycieczka dla ministrantów i scholii do kopalni srebra w Tarnowskich Górach. Ponieważ są wolne miejsce w autobusie to mogą przyłączyć się do tej wycieczki dzieci i młodzież nie należące do ministrantów i scholii, od 4 klasy szkoły podstawowej. Koszt 62 zł – czyli bilet wejścia do kopalni. Opłaty za autobus nie liczymy. Są 22 wolne miejsca. Decyduje kolejność zapisów. Szczegółowe informacje w zakrystii u ks. proboszcza.

4 Dziś po Mszy św. wieczornej zapraszamy na modlitwę uwielbienia prowadzoną przez nasz parafialny zespół Misericordia.

5 W ubiegłym tygodniu do wieczności odszedł z naszej parafii śp. Stanisław Wątor. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…