cze 30 2024

1 Dziś ostatnie Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.00.

2 W tym tygodniu:

– W środę – święto św. Tomasza apostoła,

– w czwartek – rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie,

– w sobotę – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

3 W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca – spowiedź pół godziny przed każdą Mszą św. i w piątek od 17.00 do 18.00.

4 Wizyty u chorych w czwartek od Małej Gromady i w piątek od strony Trzebuni. Początek o godz. 9.00.

5 W I sobotę miesiąca o godz. 17.00 spotkanie członków Róż Różańcowych na wspólnej adoracji.

6 W Lipcu i sierpniu kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do piątku pół godziny po każdej Mszy św. W soboty, niedziele i święta kancelaria nieczynna.

7 Z naszych okolic wyruszają na Jasną Górę aż trzy pielgrzymki: krakowska, z Trzebuni i w tym roku po raz pierwszy wyruszy grupa z Tenczyna, jako część pielgrzymki Góralskiej. Szczegóły na plakatach przed kościołem.

OGŁOSZENIE SPOŁECZNE

Wójt Gminy Pcim zaprasza mieszkańców na zebrania wiejskie w celu wyboru sołtysa i Rady sołeckiej. Zebrania będą w najbliższą niedzielę 7 lipca o godz. 8.00: Sołectwo Stróża Dolna w budynku OSP w Stróży, a o godz. 12.30 Sołectwo Stróża Górna w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 w Stróży na Sali gimnastycznej.